צור קשר צור קשר   077-5447497 :מוקד שירות והזמנות call to sitepoint כניסת לקוחות
logo sitepoint
co.il 68 org.il 71 com 48 מבצע דומיינים
בלוג - סייט פוינט
אחסון אתרים

אחסון מערכת וורדפרס

אתר וורדפרס הינה מערכת ניהול תוכן המתפקדת באופן חופשי תחת רישיון ציבורי, כלומר ניתן להוריד את הקוד בחינם והאתר Wordpress.com. קיום ניתנת הפלטפורמה להורדה בעברית. מערכת וורדפרס  משמשת לאתרי תדמית, בלוגים, פורטלים חנויות מקוונות, גלריית תמונות. מה יחודי באתרי הוורדפרס החדשים רמת האבטחה הגבוהה. היתרון במערכת וורדפרס הוא התוספות שניתן להרחיב ולשכלל את המערכת ללא תשלום בעבור פיתוח.
[…]

קרא עוד
אחסון אתרים

מדוע יש צורך בתעודת SSL באתר החדש שלי

אז בואו נכיר מזה תעודת SSL ומה תפקידה, למה צריך תעודה ? תפקידו של תעודת SSL הוא לבצע הצפנת תעבורה בין מחשב לשרת שבו מאוחסן האתר שלכם, תוך שימוש בפרוטוקול 443 שהוא הסטנדרט המקובל להעברת מידע מאובטח באינטרנט. תעודת SSL מבוסס על מפתח הצפנה ייחודי המונפק על ידי חברות חצוניות, מפתח זה מותקן בשרת בו מאוחסן האתר שלך, באמצעות מפתח זה ניתן לפענח את המידע המקודד המעובר בין המחשב לשרת האחסון.
 
[…]

קרא עוד
אחסון אתרים

אבטחת אתר האינטרנט שלך מפני התקפות סייבר

השירותים שלנו כוללים סריקה וניטור ואיתור מתקפות בסייבר כגון Brute Force Attacks, ותוכניות זדוניות נוספות, לשם כך יצרנו שיטות ייחודיות למניעת מתקפות המבוססות על ניסיון שניצבר במשך 10 שנים. לרשותינו עומד מערכת ניטור איומי סייבר המנטר 24/7 את הרשת שלנו על ידי איסוף מידע, ניתוח אירועים ומעקב בזמן אמת לצורך סינון התעבורה מפני ניסיונות חדירה.
[…]

קרא עוד
אחסון אתרים

למי מתאים אחסון אתרים שיתופי ?

החלטתם לבנות אתר אינטרנט חדש לעסק שלכם או לארגון מזל טוב, כעת אתם צריכים לבחור האם על אחסון שיתופי או שרת VPS. לפני שאתם מקבלים את ההחלטה עליכם קודם כול להכיר את חבילות האחסון השונות שלנו. לרוב מדובר באתרים לעסקים קטנים, אתרי מסחרי אלקטרוני קטנים שרוצים לבדוק את השוק, או דפי נחיתה לפרסום נקודתי בלבד.
[…]

קרא עוד
אחסון אתרים

מה זה שרת וירטואלי או בקיצור שרת VPS ?

ראשי תיבות של VPS הוא virtual private server בעברית קוראים לזה שרת וירטואלי. שרת וירטואלי הוא מכונה וירטואלית המשמשת כשרת יעודי לכל דבר, הכוללת המערכת הפעלה נפרדת, זיכרון RAM, כמות מעבדים מסויימת, כונים קשיחים אבל כל זה אינו חומרה אמיתית היא וירטואלית, מצב זה יוצר חיסכון, יעילות רבה יותר למשתמש. במה זה חוסך ?.

[…]

קרא עוד
אחסון אתרים

איך ניתן להתמודד מול התקפות Brute Force באתרי וורדפרס

במאמר הזה תוכלו למצוא כמה הסברים שיוכלו לעזור לכם להתמודד מול ניסיונות התקפה על תיקיית Admin שנמצאים באתרי Wordpress. מידי פעם לקוחות שואלים אותי איך ניתן לאבטח את האתר WordPress מפני התקפות סייבר חכמות. לאחרונה זיהינו עלייה בניסיונות התקפה על אתרי WordPress ישראלים בארץ ובעולם.
[…]

קרא עוד
דפים פעילים:  1   2 
כללי שרותי אחסון אתרים חבילות אחסון מומלצות שירותים נוספים תמיכה ומאגר ידע שירותים והתקשרות
מי אנחנו אחסון אתרים - לינוקס Linux Advanced אחסון מחשוב ענן כניסה לניהול אחסון פתיחת פניה טכנית
אומרים עלינו אחסון אתרים - ווינדוס Windows Standard אחסון שירותי מחשוב IT פנאל ניהול DirectAdmin הפניית לקוחות
בין לקוחותינו אחסון אתרים - ריסלר Linux Advance חבילת ריסלר שרתים יעודיים פנאל ניהול Cpanel סייט פוינט - בפייסבוק
דרושים אחסון אתרים - וורדפרס Professional אחסון וורדפרס רכישת דומיין בלוג מקצועי אבטחת אתרים ו PCI
תנאי שימוש שרתים וירטואלים VPS שרת Linux 30GB VPS שירותי גיבוי שאלות ותשובות מרכז מידע טכני
מדיניות פרטיות מפת אתר
כל הזכויות שמורות © 2007-2022